wtorek, 15 listopad 2022

Piloci szybowcowi z Aeroklubu Ziemi Lubuskiej chętnie występują w zawodach. Biorą udział w wyścigach, ale i "kręcą" akrobacje. To dość niszowy, ale wymagający sport.

Dział: Sport

Fotowoltaika, a konkretnie inwestycja w fotowoltaikę zawsze wiąże się z szeregiem trudnych do podjęcia decyzji. Trzeba ustalić przede wszystkim, jakie panele wybrać, gdzie je zamontować, na którą firmę instalacyjną się zdecydować. Trzeba również określić, jaka moc ogniw fotowoltaicznych będzie odpowiednia. I z tym nie jest już naprawdę łatwo. Na szczęście, z pomocą przychodzą fachowe analizy.

Dział: Polecane

Pożar ciągnika siodłowego na trasie S3 pod Nową Solą. W akcji trzy zastępy straży pożarnej. Występują utrudnienia w ruchu!

Dział: Interwencje

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 32 koło Krosna Odrzańskiego. Jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy zostały ranne. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Dział: Interwencje

Poważne utrudnienia na autostradzie A2 w województwie lubuskim. Po zdarzeniu z udziałem samochodu ciężarowego zablokowane są praktycznie wszystkie pasy ruchu!

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u