piątek, 18 listopad 2022

Pierwsza pomoc jest niezbędną wiedzą w codziennym życiu. Ostatnio swoje umiejętności w udzielaniu pomocy doskonalili policjanci z Zielonej Góry.

Dział: Społeczne

Pogoda Lubuskie. Na terenie województwa może spaść nawet do 15 cm białego puchu. IMGW wydało ostrzeżenia przed intensywnymi opadami śniegu.

Dział: Meteo

Niezwykle zacięte spotkanie w Gliwicach. Tauron GTK Gliwice przegrywa po dogrywce z Zastal Enea BC Zielona Góra 88:94. To piąte zwycięstwo zielonogórzan z rzędu!

Dział: Sport

Nowe samochody gaśnicze trafiły do Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Żaganiu oraz Sulęcinie. To ciężkie wozy, które zabierają 5000 litrów wody.

Dział: Społeczne

Rutynowa kontrola przeprowadzona przez funkcjonariuszy ITD Gorzów Wielkopolski wykazała naczepę z usterką niebezpieczną. Zabrano dowód od pojazdu, ale będą też kary finansowe.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u