środa, 02 listopad 2022

Naćpany 36-latek wjechał w budynek stacji paliw pod Gubinem. Mężczyzna spowodował straty na kwotę blisko 400 tys. złotych!

Dział: Interwencje

Państwowa Straż Pożarna w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje czterech funkcjonariuszy. Wszyscy nowi strażacy będą brali udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Dział: Społeczne

Policjanci z Gorzowa działając w ramach grupy SPEED, eliminują piratów drogowych. W ostatnich kilku dniach swoje prawo jazdy straciło sześciu kierowców.

Dział: Interwencje

Trudno wyobrazić sobie codzienną pielęgnację bez dobrego kremu do twarzy. Tego typu kosmetyki mogą przynieść skórze wiele korzyści, ale także zaszkodzić, jeśli nie będą odpowiednio dopasowane do potrzeb i typu skóry. Poznaj zatem wszystkie rodzaje tych wielozadaniowych preparatów, a następnie zobacz nasz ranking kremów do twarzy i znajdź dla siebie idealny produkt.

Dział: Polecane

Włamywał się do domów i mieszkań w Żarach, aby kraść wartościowe rzeczy i gotówkę. 36-letni złodziej został już zatrzymany. Teraz został tymczasowo aresztowany.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u