niedziela, 20 listopad 2022

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed marznącymi opadami powodującymi gołoledź. W nocy i wczesnym rankiem na drogach może być bardzo ślisko!

Dział: Meteo

Wypadek na przejeździe kolejowym w Trzebiszewie koło Skwierzyny. Kierowca osobówki wjechał pod pociąg. Jedna osoba została ranna. Wezwano śmigłowiec LPR.

Dział: Interwencje

Pożar w Międzyrzeczu. Ogniem objęta była kotłownia domu jednorodzinnego. Dwie osoby z poparzeniami zostały przetransportowane do szpitala.

Dział: Interwencje

Elektrociepłownia w Zielonej Górze postawiła nową turbinę gazową. To kolos ważący ponad 220 ton. Całość kosztowała blisko 115 milionów złotych.

Dział: Społeczne

W Lubuskiem zawitała zima. Policja apeluje do kierowców o zdjęcie nogi z gazu. Podkreśla, że jeśli nie czujemy się pewnie to lepiej nie wyjeżdżać autem na drogę.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u