czwartek, 03 listopad 2022

Inspekcja Transportu Drogowego zatrzymała dziś na trasie S3 w Lubuskiem szesnaście przeładowanych dostawczaków. Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami.

Dział: Interwencje

Wysyłanie i odbieranie paczek w dobie zakupów internetowych to zjawisko coraz częstsze. Do tego coraz więcej przedsiębiorców od sprzedaży detalicznej decyduje się na wysyłkę swoich przedmiotów, ponieważ coraz więcej osób wybiera zakupy online. Paczka wysłana do klienta musi być nienaganna. Poza tym, że musi należycie zabezpieczyć zawartość, to dobrze by było, gdyby sama w sobie była atrakcyjna i przyjazna dla klienta. Jak to wszystko osiągnąć radzimy w poniższym artykule!

Dział: Polecane

Lekkie i wytrzymałe narzuty na łóżko pozwalają okryć pościelone łóżko na czas, kiedy z niego nie korzystamy. Pełnią zarówno funkcje estetyczne, jak i higieniczne. Piękna narzuta na łóżko sprawia, że centralny punkt każdej sypialni nabiera wyjątkowego i jednolitego wyrazu. Narzuta na łóżko osłania pościele w ciągu dnia, jest więc swoistą ochroną przed zabrudzeniami. Są też łatwe do utrzymania w czystości - nie chłoną dużej ilości wody w czasie prania, dzięki czemu szybko schną i można prać je w pralkach automatycznych.

Dział: Polecane

Lampy sufitowe mają oświetlać przestrzeń od góry i sprawiać, by światło docierało jak najlepiej do każdego miejsca w pomieszczeniu. Dla urozmaicenia i doświetlenia zwykle stosujemy lampy stojące lub kinkiety, jednak to właśnie lampy sufitowe są najbardziej uniwersalne i trudno wyobrazić sobie kawiarnię, czy restaurację, która nie byłaby w oświetlenie sufitowe wyposażona. Na co zwrócić uwagę dobierając oświetlenie do kawiarni?

Dział: Polecane

Szczotka do włosów to akcesorium wykorzystywane codziennie do pielęgnacji zarówno damkich jak i męskich włosów. Producenci starają się jak najlepiej dostosowywać produkty do zróżnicowanych potrzeb klientów, zatem stale szukają nowych rozwiązań, które wprowadzą w świat szczotek do włosów powiew świeżości. Dzisiejszy artykuł poświęcimy nowoczesnym szczotkom Olivia Garden, które zdobywają coraz większą popularność wśród posiadaczy długich włosów. Skąd wziął się sukces i dlaczego szczotki są tak chętnie kupowane? Zapraszamy do lektury!

Dział: Polecane
Strona 1 z 4

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u