piątek, 04 listopad 2022

Inkubator Przedsiębiorczości pomaga rozwinąć własny biznes. Kolejny nabór do niego ogłosił Gorzowski Ośrodek Technologiczny. Sprawdź szczegóły.

Dział: Społeczne

Miał ponad 1,5 promila alkoholu i prowadził auto. Pijany przyjechał na stację paliw w Skwierzynie. Tam 45-latek został zatrzymany przez policjanta po służbie.

Dział: Interwencje

Enea Zastal BC Zielona Góra notuje czwartą wygraną z rzędu w Polskiej Lidze Koszykówki. Zielonogórzanie zmierzyli się na wyjeździe z Astorią Bydgoszcz.  

Dział: Sport

Remont wiaduktu w Zielonej Górze. Konstrukcję zamknięto dla pojazdów powyżej 3,5 tony, ale chętnych do przejazdu nie brakuje. Wtedy policja wystawia mandaty.

Dział: Interwencje

Policja w Zielonej Górze szuka świadków tragicznego wypadku w mieście. 64-letnia kobieta została potrącona lub przejechana przez samochód. Zginęła na miejscu.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u