sobota, 05 listopad 2022

Bakterie z rodzaju Legionella powodują choroby górnego układu dróg oddechowych, które mogą zagrażać zdrowiu użytkowników wody. Jednym ze schorzeń wywołanych przez Legionellę jest gorączka Pontiac, której objawy często mylone są z ostrą grypą. Jakie są objawy gorączki Pontiac i co zrobić, aby się przed nią uchronić?

Dział: Polecane

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku na trasie Łężyca - Wysokie. Osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Droga jest zablokowana.

Dział: Interwencje

Zaginęła Anna Pankowska ze wsi Rudgerzowice koło Świebodzina. 38-latka prawdopodobnie wyszła z domu w nocy. Schorowanej kobiety szuka już policja.

Dział: Interwencje

Pogoda Lubuskie. Wydano ostrzeżenia przed gęstymi mgłami. Widoczność może spaść nawet do 50 metrów, co będzie niebezpieczne dla kierowców.

Dział: Meteo

Trzy nowe samochody gaśnicze zasilą jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Lubuskiem. Koszt jednego to ponad 1,8 miliona złotych. Zobacz, gdzie trafią.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u