poniedziałek, 07 listopad 2022

Czy Budżet Obywatelski w Zielonej Górze pójdzie w odstawkę? Jutro zadecyduje o tym na nadzwyczajnej sesji zwołanej przez prezydenta Rada Miasta Zielona Góra.

Dział: Społeczne

Schorowana kobieta zaginęła w powiecie świebodzińskim. 38-latki szukało kilkadziesiąt osób. Przełom w poszukiwaniach dał policyjny dron z kamerą termowizyjną!

Dział: Interwencje

Trwa montaż ekranów akustycznych przy trasie S3 na wysokości osiedla Pomorskiego. To właśnie ci mieszkańcy przede wszystkim czekali na tę inwestycję.

Dział: Społeczne

Trzy zastępy straży pożarnej i zespół pogotowia interweniowały na osiedlu Morelowym w Zielonej Górze. Pomocy potrzebował młody mężczyzna.

Dział: Interwencje

Kwestia sposobu spłaty zobowiązania powinna być określona w umowie chwilówki w Smart Pozyczka. Firma pożyczkowa wskazuje rachunek bankowy, na który trzeba wpłacić pieniądze. Klient może natomiast zrealizować przelew:

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u