środa, 09 listopad 2022

Awantura o unijną kasę z ZIT w Lubuskiem trwa w najlepsze. Prezydent Janusz Kubicki chce wyższych stawek, a mniejsze gminy zaczęły się buntować.

Dział: Społeczne

Mężczyzna przebiega przez ruchliwą autostradę A2. Mogło dojść do tragicznego w skutkach wypadku.

Dział: Interwencje

Rada Miasta zdecydowała. Podatki w Zielonej Górze będą wyższe. Mieszkańcy zapłacą więcej, bo jak wskazuje Janusz Kubicki, marszałek "okradła" miasto z pieniędzy.

Dział: Społeczne

Policyjna grupa SPEED w akcji na trasie S3. Funkcjonariusze zatrzymali pijanego pirata drogowego, który pędził blisko 200 km/h!

Dział: Interwencje

Marcel Korkuś codziennie angażuje się w pomoc podczas akcji poszukiwawczych w wodzie. Teraz doświadczony nurek sam potrzebuje pomocy i zbiera pieniądze na zakup nowego sonaru - poprzedni został uszkodzony podczas poszukiwań na granicy Tadżykistanu i Afganistanu.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u