czwartek, 01 grudzień 2022

Enea Zastal BC Zielonej Góra zmierzył się na wyjeździe z Suzuki Arką Gdynia i mimo ciężkiego początku meczu wygrał! To szóste zwycięstwo zielonogórzan w sezonie!

Dział: Sport

Napad w Zielonej Górze. Nieznani sprawcy zaatakowali pracownika kantoru i zabrali gotówkę. Trwa policyjna obława za przestępcami.

Dział: Interwencje

W Zielonej Górze tzw. afera ZIT trwa w najlepsze. Teraz Janusz Kubicki grzmi, że to przez marszałek województwa w schronisku cierpią i marzną zwierzęta.

Dział: Społeczne

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 12 pod Łęknicą w powiecie żarskim. Droga jest zablokowana!

Dział: Interwencje

Garaż jest integralną częścią posesji, a nierzadko wchodzi w skład bryły domu. Zaprojektowane z myślą o bezpiecznym parkowaniu samochodu pomieszczenie może też służyć do przechowywania wielu cennych przedmiotów, sprzętu sportowego i sezonowych gadżetów. Aby optymalnie wykorzystać możliwości, które oferuje garaż, trzeba zainwestować w odpowiednią bramę garażową. W dzisiejszym tekście przyglądamy się wytycznym, na które należy zwrócić uwagę podczas wybierania bramy garażowej.

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u