piątek, 02 grudzień 2022

Włamywał się do garaży w Żarach i wynosił elektronarzędzia oraz sprzęt wędkarski. 27-latek został już zatrzymany. Łączna suma strat to ponad 30 tysięcy.

Dział: Interwencje

Wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Na przejściu dla pieszych potrącono pieszą. Sprawca odjechał. Policja szuka i prosi o kontakt świadków zdarzenia.

Dział: Interwencje

Pogoda Lubuskie. W nocy i nad ranem prognozuje się marznące opady deszczu. Na drogach miejscami jest bardzo ślisko. Policja apeluje o ostrożność.

Dział: Meteo

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński przyjedzie do Zielonej Góry. Spotka się z sympatykami partii, a mieszkańcy planują protest.

Dział: Społeczne

Pożar w Zielonej Górze. Płonie hala magazynowa. Z ogniem walczy dwadzieścia zastępów straży pożarnej. Sytuacja cały czas nie jest opanowana. Wezwano wsparcie.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u