środa, 11 maj 2022

Gmina Cybinka otworzyła Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Budowa obiektu kosztowała przeszło 5,9 milionów złotych. Kiedy jest otwarty?

Pożar w rejonie miejscowości Chełm Żarski koło Lubska. Spłonęło 1,5 hektara zrębu oraz lasu. Z ogniem walczyło 13 zastępów straży pożarnej i samolot gaśniczy.

Dział: Interwencje

Szpital Zielona Góra. Lecznica wznowiła możliwość odwiedzin u pacjentów. Goście zobowiązani są do noszenia maseczek, ale jest też wiele innych ograniczeń.

Dział: Społeczne

Kryptowaluty i kasyna internetowe łączy bardzo wiele czynników. Pierwszym z nich jest pewna doza kontrowersyjności, która wynika głównie z niewiedzy ludzi na dany temat. Druga to losowość - w końcu wahania wartości kryptowalut są często nieprzewidywalne i można z dnia na dzień wzbogacić się o kilkadziesiąt procent. Okazało się, że zapewnienie graczom dostępu do kryptowalut sprawi, że coraz więcej osób zacznie po nie sięgać ze względu na o wiele przystępniejsze warunki transakcji.

Dział: Polecamy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u