czwartek, 12 maj 2022

Policjanci z Nowej Soli zatrzymali 25-letniego motocyklistę. Mężczyzna przekroczył prędkość o 76 km/h. Stracił prawo jazdy i dostał 2500 złotych mandatu.

Dział: Interwencje

Trwa akcja policji "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Jej celem jest bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Kontrole prowadzi się z użyciem dronów.

Dział: Interwencje

Action w Żaganiu. Dziś nastąpiło otwarcie nowego sklepu. Action oferuje produkty codziennego użytku. Na klientów czeka ponad 6000 artykułów z 14 kategorii.

Dział: Społeczne

Za około trzy lata Polacy ponownie pójdą do urn i wybiorą nowego prezydenta. Do wyborów jeszcze kawał czasu, jednak już teraz u legalnych bukmacherów można obstawić pierwsze zakłady dotyczące kandydatów w wyborach prezydenckich. Sprawdźmy, jak wyglądają kursy dla potencjalnych kandydatów w poszczególnych partiach politycznych.

Dział: Polecamy

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w lesie w rejonie Chynowa. Na miejscu pracuje siedem zastępów straży pożarnej. Spłonęło kilkanaście arów ścioły.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u