czwartek, 02 czerwiec 2022

Pożar koło Zielonej Góry. Spłonął budynek w miejscowości Słone (gmina Świdnica). To było umyślne podpalenie. Sprawca nadal jest na wolności.

Dział: Interwencje

Masa Krytyczna wraca do Zielonej Góry. Już w piątek, 3 czerwca, rowerzyści przejadą głównymi ulicami miasta. Zobacz trasę!

Dział: Społeczne

Wypadek w Dąbrówce Wielkopolskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala po tym, jak samochód osobowy uderzył w drzewo. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja.

Dział: Interwencje

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę, który jechał po krajowej "32" koło Zielonej Góry. Mężczyzna wydmuchał 2,5 promila alkoholu.

Dział: Interwencje

Prywatne pakiety medyczne jeszcze do niedawna uchodziły za luksus, jednak obecnie są bardzo cenione przez klientów. Nie tylko pozwalają ograniczyć korzystanie z publicznej służby zdrowia, ale umożliwiają także umawianie się na konsultacje ze specjalistami w dużo szybszy i łatwiejszy sposób. Czym zatem charakteryzują się pakiety medyczne dla klientów indywidualnych i co odróżnia prywatną opiekę medyczną od tej oferowanej publicznie?

Dział: Polecamy
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u