poniedziałek, 20 czerwiec 2022

Zakończył się remont mostu kolejowego w Nietkowicach. Modernizacja na linii Zielona Góra - Szczecin kosztowała ponad 57 milionów złotych.

Dział: Społeczne

Światowy Dzień Uchodźcy. W Zielonej Górze odbyła się pikieta solidarności z migrantami. Manifestanci spotkali się przed placówką Straży Granicznej.

Dział: Społeczne

Grupa Nowy Szpital zakupiła nowy ambulans dla szpitala w Świebodzinie. Karetka została w pełni wyposażona i służy już mieszkańcom.

Dział: Społeczne

Pościg za pijanym kierowcą we Wschowie. Mężczyzna uciekał aż wjechał w ślepy zaułek. 43-latek miał blisko dwa promile alkoholu i przewoził 11-letnie dziecko.

Dział: Interwencje

Magazyny nielegalnego tytoniu działały w rejonie Zielonej Góry i Świebodzina. Do akcji wkroczyły służby, które przechwyciły blisko 15 ton krajanki tytoniowej.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u