środa, 08 czerwiec 2022

Samochód z nielegalnymi imigrantami ujawniony koło Krosna Odrzańskiego. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej zatrzymał do sprawy sześć osób.

Dział: Interwencje

GDDKiA Zielona Góra podpisała umowę na rozbudowę węzła Niedoradz na trasie S3. Koszty inwestycji w całości pokryje firma Panattoni.

Dział: Społeczne

Od lat kierowcy zastanawiają się, jakie opony wybrać do swojego samochodu. Konieczność sezonowej wymiany ogumienia na letnie i zimowe może być problematyczne nie tylko ze względu na konieczność wygospodarowania czasu i oczekiwania w kolejkach u wulkanizatora, kiedy wszyscy hurtem ruszą do zmian uwarunkowanych porą roku. To również problem dopasowania tego odpowiedniego czasu, gdy temperatura i warunki atmosferyczne ustabilizują się i wymiana opon będzie adekwatna do, chociażby ilości i intensywności opadów.

Dział: Polecamy

Krajowa Administracja Skarbowa zlikwidowała nielegalne kasyno w Rzepinie. Zabezpieczono trzy automaty do gry. Całość znajdowała się w kontenerze.

Dział: Interwencje

Wyjazd pod namiot jest świetnym sposobem na udany odpoczynek od codziennych obowiązków i bliskie spotkanie z naturą. Aby taka wyprawa okazała się udana i relaksująca, należy się do niej odpowiednio przygotować. Co powinniśmy zabrać ze sobą pod namiot? Sprawdźmy!

Dział: Polecamy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u