piątek, 01 lipiec 2022

Ponad 30 tysięcy złotych - tyle straciła mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego. Kobieta wyrzuciła reklamówkę z pieniędzmi przez balkon, bo uwierzyła oszustom.

Dział: Interwencje

W województwie lubuskim oferta kasyn stacjonarnych jest raczej uboga. Jeżeli więc nie masz dostępu do naziemnego kasyna, ale chciałbyś zagrać na automatach, w ruletkę czy w baccarat, możesz skorzystać z możliwości z kasyna online.

Dział: Polecamy

Jedną z korzyści płynących z grania w gry kasynowe online jest możliwość skorzystania z bonusów jako nowy gracz.

Dział: Polecamy

Falubaz Zielona Góra kończy współpracę z trenerem Piotrem Żyto. - Nie mogliśmy postąpić inaczej - wyjaśnia prezes klubu żużlowego.

Dział: Sport

Państwowa Straż Pożarna w Lubuskiem ruszyła z nowymi szkoleniami dla OSP. Ochotnicy będą przygotowywać się do egzaminu na prawo jazdy kategorii C.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u