środa, 03 sierpień 2022

Dwadzieścia siedem zastępów straży pożarnej oraz samolot gaśniczy walczyło z pożarem zboża na i ścierniska koło Sulęcina. W trakcie akcji spłonął wóz strażacki.

Dział: Interwencje

Zaginęła Magdalena B. 26-letnia mieszkanka Osiedla Poznańskiego wyszła z domu i ślad po niej się urwał. Kobiety szuka już policja i straż pożarna.

Dział: Interwencje

Zastanawiasz się gdzie znaleźć filmy online za darmo? Szykujesz romantyczny wieczór z drugą połówką lub relaks ze znajomymi przy dobrej komedii? Postaw na sprawdzone linki, które zabiorą Cie jedynie w legalne strony.

Dział: Polecamy

Narożnik granatowy jest wyrazisty, szykowny i praktyczny. Odpowiednio dobrany i umiejętnie wkomponowany w przestrzeń stanie się wyrafinowaną ozdobą salonu - niezależnie od dominującego w nim stylu aranżacyjnego. Z czym łączyć wypoczynek w granacie? Poniżej znajdziecie inspiracje do granatowego narożnika zgodne z najnowszymi trendami.

Dział: Polecamy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u