czwartek, 15 wrzesień 2022

Już w najbliższy weekend 17-18 września w Zielonej Górze odbędzie się 11. edycja “Koduj z Gigantami”, czyli największe w Polsce bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży! Akcja edukacyjna trwa od 3 do 25 września i odbywa się stacjonarnie w prawie 100 miastach w całej Polsce oraz online. W Zielonej Górze warsztaty odbywają się przy al. Niepodległości 16/7. Akcja edukacyjna potrwa od 3 do 25 września w całej Polsce oraz online. Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Miasta Zielona Góra – Janusz Kubicki oraz włodarze miast. Jak wziąć udział w zajęciach?

Dział: Polecane

Dawniej uważano, że krótkie spodenki nie są odpowiednią odzieżą dla mężczyzn. Traktowano je jako niepoważne i nieeleganckie. Jednak obecnie wielu mężczyzn z chęcią po nie sięga. Treningi sztuk walki czy samotny wieczór w domu to doskonałe okazje do tego, aby nałożyć spodenki męskie sportowe. Zawsze warto, aby były one dobrze dobrane do sytuacji i Twojej sylwetki. Aby Cię w tym wesprzeć, stworzyliśmy ten poradnik. Jeżeli szukasz odpowiednich spodenek sportowych, koniecznie go przeczytaj!

Dział: Polecane

Kolagen w organizmie człowieka pełni kluczową funkcję, ponieważ jako białko jest podstawowym budulcem skóry oraz chrząstek. Wraz z wiekiem pojawiają się różne dolegliwości bólowe w obrębie stawów, co jest spowodowane zmniejszeniem ilości kolagenu. W związku z tym pojawiają się pytania, czy nie zacząć suplementować kolagenu, dla kogo on jest przeznaczony i jaki produkt wybrać. Jeśli zaobserwujesz u siebie oznaki starzenia się skóry oraz zmniejszoną ruchomość stawów, to możesz pomyśleć nad rozpoczęciem kuracji kolagenem.

Dział: Polecane

Pamiętasz te czasy, gdy kurtka skórzana była tylko na motor i na koncert rockowy? Już dawno minęły! Dziś odzież skórzaną możemy nosić na co dzień. Dziś niemal każda kobieta ma choć jedną skórę w swojej garderobie i tworzy zestawienia wyróżniające się stylem w każdym sezonie. Chcesz wykorzystać kurtkę skórzaną w swoich stylizacjach? Nie wiesz jednak, z czym ją łączyć? Oto kilka pomysłów na kurtkę skórzaną w modnym zestawieniu i w codziennym wydaniu.

Dział: Polecane

Konopie towarzyszyły ludzkości od zarania dziejów. Przez tysiąclecia ich łodygi służyły jako cenny surowiec. Choć liczne zastosowania cannabis były nam znane wieki temu, wypowiedziana przez Ronalda Reagana walka z narkotykami sprawiła, że pozbawione psychoaktywnego działania rośliny zepchnięte zostały na boczny tor, a ich uprawa była utrudniona w wielu krajach. Dziś konopie przeżywają swoje odrodzenie.

Dział: Polecamy
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u