poniedziałek, 19 wrzesień 2022

Wypadek w Zielonej Górze. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na rondzie. Kierujący jednośladem został poszkodowany. Skrzyżowanie jest zablokowane.

Dział: Interwencje

Awaria zasilania w Zielonej Górze. Bez prądu jest część mieszkańców osiedla Piastowskiego. Enea informuje, że trwają prace naprawcze.

Dział: Interwencje

Archiwizacja dokumentów to wbrew pozorom zadanie tyleż przydatne, co wymagające. Dlaczego tak jest? Co można zrobić by usprawnić działanie archiwum zakładowego? Odpowiedzi poniżej!

Dział: Polecane

Południowa obwodnica Zielonej Góry. Trwa budowa ronda na DK27 w rejonie Świdnicy. Większość już zrobiona, ale kierowcy nadal muszą liczyć się z utrudnieniami.

Dział: Społeczne

Służby wkroczyły do punktu, gdzie odbywał się nielegalny demontaż samochodów. Fałszowano też dokumenty i faktury. Trzech mężczyzn stanie wkrótce przed sądem.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u