wtorek, 06 wrzesień 2022

Informacje na metkach, kolor tkaniny, rodzaj i stopień zabrudzenia, ustalenie, czy dana rzecz farbuje, dobranie programu prania i detergentów… Ogólnych zasad dotyczących prania jest wiele. Może czasem odnieść wrażenie, że odpowiednia segregacja ubrań do prania zakończy się praniem pojedynczych egzemplarzy. Wątpliwości w stylu “co z czym można wyprać” mają nie tylko single, wkraczający w samodzielną dorosłość młodzi ludzie, czy mężczyźni - każdy czasem może się zawahać zapełniając bęben pralki.

Dział: Polecamy

Policja zatrzymuje kierowców na "podwójnym gazie". Tylko w poniedziałek podczas akcji drogówki z Zielonej Góry wypadły cztery osoby.

Dział: Interwencje

Winobranie 2022. Sprawdźcie, co dziś dzieje się w Zielonej Górze. Świętowanie we wtorek zakończy koncert Natalii Szroeder!

Dział: Społeczne

Mieszkańcy Zielonej Góry informują o brudnej, żółtej wodzie w kranach. Wodociągi jednak uspokajają, że woda "nie jest szkodliwa dla zdrowia ludzi".

Dział: Społeczne

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u