czwartek, 08 wrzesień 2022

Ma egzotyczny wygląd a na co dzień mieszka nad rzekami, jeziorami i stawami. Mowa o zimorodku, który nazywany jest "polskim koliberkiem".

Dział: Społeczne

Państwowa Straż Pożarna w Lubuskiem przygotowuje strażaków ochotników do egzaminu na prawo jazdy kategorii C. Pierwsi druhowie już mogą jeździć.

Dział: Społeczne

Finałowy mecz żużlowej eWinner 1 Ligi w Zielonej Górze odbędzie się bez kibiców? Lubuska policja wnioskuje o zamknięcie stadionu dla publiczności.

Dział: Sport

Nawałnica w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas ulewy mnóstwo kierowców zgubiło tablice rejestracyjne. Część czeka na właścicieli w komendzie policji.

Dział: Interwencje

Nawałnica w Gorzowie Wielkopolskim. Ulewny deszcz spowodował, że miasto zostało całkowicie zalane. Zamknięta została galeria Nova Park.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u