piątek, 09 wrzesień 2022

W Żarach i okolicach odbyła się policyjna akcja "Pasy". Funkcjonariusze kontrolowali obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa przez kierowców i pasażerów.

Dział: Interwencje

Pożar w Słońsku. Płonęło mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Na miejscu pracowało osiem zastępów straży pożarnej. Jedna osoba została poszkodowana.

Dział: Interwencje

Woda w gminie Świdnica nadaje się do spożycia tylko po przegotowaniu. Mieszkańców Wilkanowa, Letnicy, Koźli, Słonego, Lipna i Grabowca przestrzega sanepid.

Dział: Interwencje

Fotograficzny serwis społecznościowy, jakim jest Instagram, jest coraz bardziej popularny. Trudno się temu dziwić, konto tutaj może założyć bowiem każdy, a daje to wiele ciekawych możliwości. Czy warto dołączyć do społeczności? Zdecydowanie tak. Dlaczego? Okazuje się, że istnieje przynajmniej kilka dobrych powodów, dla których warto to założyć konto. Najważniejsze informacje na ten temat znajdziesz w kolejnych akapitach artykułu.

Dział: Polecamy

Państwowa Straż Pożarna w Nowej Soli poszukuje nowych funkcjonariuszy. Kandydaci docelowo mają pełnić służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u