czwartek, 12 styczeń 2023

To miała być zwykła kontrola drogowa. Ostatecznie okazało się, że kierowca ma fałszywe prawo jazdy. Mężczyzna został zatrzymany na autostradzie A2 koło Świecka.

Dział: Interwencje

Mieszkaniec Kargowej koło Sulechowa nie zamknął samochodu, więc nadarzyła się okazja. Złodziej ukradł między innymi portfel. Straty to co najmniej 8 tysięcy.

Dział: Interwencje

WOŚP 2023 Zielona Góra. Wiemy, kto wystąpi podczas 31. Finału w niedzielę, 29 stycznia. Na scenie głównej przy ratuszu zagra między innymi Lipali i Feel.

Dział: Społeczne

Farma fotowoltaiczna w Górzycy już działa. Inwestycję za blisko 23 miliony złotych realizował prywatny inwestor. Niemal 9 mln pochodziło ze środków unijnych.

Dział: Społeczne

Potrącenie w Zielonej Górze. Kierowca osobówki uderzył w kobietę, która przebiegała przez ulicę w niedozwolonym miejscu. Piesza dostała spory mandat.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u