piątek, 13 styczeń 2023

Remont wiaduktu w Zielonej Górze. Wkrótce zamknięty zostanie przejazd pod konstrukcją, czyli ulica Dąbrowskiego. MZK Zielona Góra zmieni trasy autobusów.

Dział: Społeczne

Wypadek w Strzelcach Krajeńskich. Kierowca osobówki potrącił 83-letnią kobietę. Policja szuka teraz świadków zdarzenia.

Dział: Interwencje

Tragiczny wypadek w Zielonej Górze. Mężczyzna zasłabł za kierownicą i zjechał autem ze skarpy, po czym uderzył w dom. 51-latek zmarł w drodze do szpitala.

Dział: Interwencje

Waporyzator do CBD służy do przyjmowania w postaci pary korzystnych dla zdrowia składników aktywnych zawartych między innymi w ziołach. To w pełni bezpieczne urządzenia stworzone z myślą o zdrowiu - waporyzatory wykonane między innymi z ceramiki, metalu, drewna, stali nierdzewnej i szkła. Charakteryzują się krótkim czasem nagrzewania – od jedynie 15 sekund do 2 minut.

Dział: Polecane

Po półrocznej przerwie powraca największe programistyczne wydarzenie dla dzieci i młodzieży. Już w lutym odbędzie się kolejna edycja “Koduj z Gigantami”, czyli bezpłatnej akcji edukacyjnej, która obejmie Zieloną Górę i całą Polskę! W trakcie warsztatów uczestnicy nauczą się podstaw programowania, a przy tym poznają gry z czasów młodości swoich rodziców. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem MEiN, GovTech Polska, ORE, NASK oraz licznych włodarzy miast, w których odbędą się zajęcia, w tym prezydenta miasta Janusza Kubickiego.

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u