poniedziałek, 16 styczeń 2023

Pożar w hotelu w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejscu pracuje 5 zastępów straży pożarnej. Trwa ewakuacja gości!

Dział: Interwencje

Dla każdego, kto rozważa wykorzystanie energii odnawialnej, istotne jest, aby zrozumieć, jak działa fotowoltaika. Jest to technologia znana od wielu lat, ale dzięki ostatnim innowacjom w tej dziedzinie systemy PV stały się tak wydajne, niezawodne i opłacalne jak nigdy dotąd - idealne dla tych, którzy chcą zainwestować w czyste, zrównoważone rozwiązania w zakresie magazynowania energii. Zapraszamy do zapoznania się z podstawami działania fotowoltaiki.

Dział: Polecane

Pijany zniszczył przystanek autobusowy w Gorzowie Wielkopolskim. Mężczyzna został zatrzymany przez świadka zdarzenia. Miał 1,5 promila alkoholu.

Dział: Interwencje

Akcja poszukiwawcza we wsi Pniów koło Torzymia. Służby szukały starszego mężczyzny. 73-latka udało się odnaleźć. Był pięć kilometrów od domu.

Dział: Interwencje

Napad na stację paliw w Białczu koło Witnicy. 21-latek wszedł do budynku z nożem, zabrał pieniądze i po wszystkim uciekł rowerem. Mężczyzna został zatrzymany.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u