poniedziałek, 02 styczeń 2023

Centrum handlowe Nova Park rozpoczęło sezon zimowych wyprzedaży. Obniżki sięgające aż do -70% czekają na klientów poszukujących korzystnych okazji. To idealny moment, by uzupełnić swoją garderobę, kosmetyczkę czy zestaw domowych akcesoriów.

Dział: Polecane

Dwa tysiące mandatu dostał 81-latek, który wjechał na zamknięty przejazd kolejowy koło Gubina. Wcześniej kierowca wyłamał opuszczoną rogatkę.

Dział: Interwencje

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego przeprowadzili akcję "Trzeźwy poranek". Działania realizowano od wczesnych godzin rannych. Skontrolowano wielu kierowców.

Dział: Interwencje

Tragiczny wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Osobówka czołowo zderzyła się z ciężarówką. Na miejscu mimo reanimacji zginęła jedna osoba.

Dział: Interwencje

Wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. Zderzyły się dwa pojazdy, a jedna osoba trafiła do szpitala. Sprawca zdarzenia był pijany.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u