piątek, 20 styczeń 2023

Zima wreszcie zawitała do Zielonej Góry. Miasto pokryte białym puchem wygląda niesamowicie! 

Dział: Meteo

Wybuch w Siecieborzycach. Policja zatrzymała byłego partnera rannej Urszuli, 34-letniego Błażeja K, który już wcześniej znęcał się nad kobietą. Czy tej tragedii można było uniknąć?

Dział: Interwencje

Ze stanowiska dyrektora szkoły rezygnują dyrektorki "Budowlanki" i "Ekonomika" w Zielonej Górze. Prezydent Janusz Kubicki wydał już decyzję o ich odwołaniu.

Dział: Społeczne

Amica to jeden z najpopularniejszych producentów AGD w Polsce. Sprzęty tej marki cenione są za dobry stosunek jakości do ceny - nic dziwnego, że szukając nowej lodówki, wiele osób sprawdza modele właśnie tego producenta. Każdy, kto w ostatnim czasie wymieniał sprzęt w kuchni, z ulgą przyjął fakt, że wiele lodówek na rynku to modele No Frost. W wersji Full No Frost oznacza to, że minęły już czasy, gdy urządzenie trzeba było regularnie rozmrażać, by pozbyć się niechcianego lodu czy szronu. Jak wybrać lodówkę No Frost, która będzie dobrą inwestycją na długi czas? Pora przyjrzeć się dostępnym możliwościom!

Dział: Polecane

Z końcem 2022 roku ukazała się powieść Eliasza Chmiela, przedstawiciela Kożuchowa i Szprotawy, będąca – jak informuje Wydawnictwo Glowbook – „portretem świata afrobrazylijskich guseł, Indian Guarani, mistycznych hipisów, poszukiwaczy przygód i żądnych uniesień artystów”. Choć "Rozdroża 1999" przybliżają nam głównie realia Brazylii, znajdziemy w nich również losy przesiedleńców, którzy po 1944 roku zaludnili nasze województwo.

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u