środa, 25 styczeń 2023

Pogoda Lubuskie. Synoptycy zapowiadają opady marznące na południu województwa. Na drogach może być bardzo ślisko.

Dział: Meteo

Pożar w Nowogrodzie Bobrzańskim. Ogień pojawił się w budynku mieszkalnym. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej.

Dział: Interwencje

Istnieje wiele różnych powodów, które zachęcają do tego, by kupić ubezpieczenie OC auta przez Internet. Sprawdziliśmy je wszystkie i przedstawiamy trzy, które według nas są najważniejsze. Koniecznie się z nimi zapoznaj!

Dział: Polecane

Pożar domu w Gościmcu pod Zwierzynem. Z ogniem walczy dziesięć zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza. Sytuacja cały czas nie jest opanowana.

Dział: Interwencje

Wymiana szyb samochodowych (i ich cena) kojarzy nam się przede wszystkim z bólem głowy, który pojawia się na samą myśl przejścia przez cały proces naprawy. Użeranie się z ubezpieczalnią, umówienie fachowca, czas oczekiwania i sprawdzenie efektu to rzeczywiście niezbyt przyjemne sposoby na spędzenie dnia. Jak się jednak okazuje, można to załatwić szybciej i taniej - naprawiając, a nie wymieniając cały element. O ile to oczywiście możliwe.

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u