środa, 04 styczeń 2023

Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. W rejonie dworca PKP pociąg prawdopodobnie potrącił mężczyznę, który znajdował się na torach kolejowych.

Dział: Interwencje

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. W bloku przy ulicy Walczaka prawdopodobnie zapalił się klimatyzator. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.

Dział: Interwencje

Okno Życia Zielona Góra. Dziś trafił tam miesięczny chłopiec. Malec zgodnie z procedurami trafił do szpitala, gdzie zostanie przebadany.

Dział: Interwencje

Pożar w Zbąszynku. W ogniu stanął sklep z odzieżą. Na miejscu pracowało dziewięć zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Dział: Interwencje

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed silnym wiatrem. Porywy mają osiągać prędkość 80 km/h.

Dział: Meteo
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u