wtorek, 10 październik 2023

Oszustwo przy sprzedaży w internecie to kolejny sposób, który daje przestępcom zysk. Tym razem 6 tysięcy złotych stracił mieszkaniec okolic Krosna Odrzańskiego.

Dział: Interwencje

Położna środowiskowa to wykwalifikowana położna lub pielęgniarka, która specjalizuje się w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego oraz promocji zdrowia. Jaką rolę w życiu kobiety odgrywa położna środowiskowa? Kto może skorzystać z jej usług? Na te i inne pytania odpowiada doświadczona położna Edyty Szumowicz - ambasadorka kampanii “Położna na medal”.

Gubin. 36-latek ukradł samochód, prowadził "na podwójnym gazie" i bez prawa jazdy. Nagle złodziej zasnął w trakcie jazdy. Teraz trafi do więzienia.

Dział: Interwencje

Kierowca Audi w kilka sekund nazbierał 42 punkty karne na drodze w okolicach Żagania. 25-latek stracił prawo jazdy. Dostał też 2 tysiące złotych mandatu.

Dział: Interwencje

Groźne zdarzenie w Ostrzycach koło Sulechowa. Starszy mężczyzna wpadł do studni. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u