środa, 11 październik 2023

Zaginął Szymon K. z Gorzowa Wielkopolskiego. 13-letniego chłopca szuka już policja. Mundurowi proszą o pomoc mieszkańców.

Dział: Interwencje

Regularna wymiana klocków hamulcowych jest niezwykle ważna, ale niewiele osób wie, jak duże ma to znaczenie w praktyce. Jesień i okres zimowy jest newralgicznym momentem roku, w którym na drogach staje się najbardziej niebezpiecznie. To właśnie przed jesienią należy dobrze sprawdzić stan klocków, by potem nie prowokować zbędnego zagrożenia na drodze. Dowiedz się, jak niesprawne klocki hamulcowe wpływają na bezpieczeństwo jesienią i zimą.

Dział: Polecane

Wypadek na S3 koło Zielonej Góry. Ciężarówka kompletnie roztrzaskała się o wiadukt. Kierowca cudem przeżył. Trafił do szpitala.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u