czwartek, 12 październik 2023

Ori, Fosti i Izim to nowi, czworonożni funkcjonariusze policji w Zielonej Górze. Teraz przed nimi i ich przewodnikami specjalne szkolenia.

Dział: Społeczne

Wybory 2023. Pod osłoną nocy w Zielonej Górze zawisło tysiące nielegalnych banerów wyborczych. Na wszystkich jeden kandydat: Łukasz Mejza. Miasto już je zdejmuje.

Dział: Polityka

Młody mężczyzna zaatakował i okradł taksówkarza po wykonanym kursie. Napastnik został już zatrzymany, był poszukiwany. Teraz grozi mu nawet 15 lat więzienia.

Dział: Interwencje

O programie "Karetka w każdej gminie" usłyszeliśmy już w 2022 roku. Teraz mówi o nim marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Zaznacza, że ambulanse będą dojeżdżały do 15 minut.

Dział: Społeczne

Wyciek kwasu w Szkole Podstawowej nr 1 w Szprotawie. Część uczniów została ewakuowana. Na miejscu pracowała straż pożarna.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u