poniedziałek, 16 październik 2023

Wybory 2023. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała wszystkie wyniki wyborów z województwa lubuskiego. Zobacz, kto trafi do Sejmu i Senatu.

Dział: Polityka

Wybory Parlamentarne 2023. Państwowa Komisja Wyborcza sukcesywnie publikuje wyniki wyborów w Lubuskiem. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy gmin i miast.

Dział: Polityka

Uniwersytet Zielonogórski jest jedną z największych i najbardziej prestiżowych uczelni w zachodniej Polsce. Współpracuje z wieloma instytucjami naukowymi, gospodarczymi i kulturalnymi w kraju i za granicą, a także aktywnie uczestniczy w programach międzynarodowych.

Dział: Społeczne

Lubuskie Zaduszki jazzowe to coroczny festiwal muzyczny, który odbywa się w listopadzie, w okolicach Wszystkich Świętych. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń jazzowych w Polsce, które przyciąga zarówno znanych artystów, jak i młodych talentów.

Dział: Społeczne

Nowe samochody gaśnicze trafiły do Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Zielonej Górze i Świebodzinie. To ciężkie wozy, które zabierają 5000 litrów wody.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u