wtorek, 17 październik 2023

Wybór odpowiedniego projektu to kluczowy krok na drodze do realizacji marzenia o własnym domu. Przygotowując się przedsięwzięcia, warto starannie przeanalizować wszystkie kwestie i dobrze zorganizować poszczególne etapy realizacji. Idealny projekt powinien odpowiadać oczekiwaniom mieszkańców oraz uwarunkowaniom konkretnej działki, które określone są przez Miejscowy Pan Zagospodarowania Przestrzennego, a w przypadku obszarów bez uchwalonego MPZP możliwości zabudowy działki określa decyzja o Warunkach Zabudowy. Istotnym czynnikiem, wpływającym na wybór gotowego projektu są często także koszty budowy domu, dlatego niezwykle ważne jest ich dokładne oszacowanie.

Dział: Polecane

Wybory Parlamentarne 2023. Sprawdziliśmy, jak głosowano w Zielonej Górze. Zdecydowaną większość głosów zdobyła Koalicja Obywatelska.

Dział: Polityka

Monopoly Gorzów Wielkopolski. Gra jest już gotowa i niebawem trafi do sprzedaży w całej Polsce. Wiemy, kiedy będzie oficjalna premiera.

Dział: Społeczne

Ponad 2,5 promila alkoholu miał kierowca ciężarówki ujawniony na autostradzie A2 w Lubuskiem. Po zatrzymaniu bełkotał i nie mógł utrzymać równowagi.

Dział: Interwencje

Krajowa Administracja Skarbowa ujawniła prawie 850 sztuk podrabianej odzieży na bazarze w Słubicach. Sprzedawała ją obywatelka Bułgarii.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u