środa, 18 październik 2023

Niesprzyjająca pogoda, strajk pracowników lotniska, awaria maszyny czy problemy ze skompletowaniem załogi przez przewoźnika - odwołane loty zdarzają się częściej, niż myślisz. Czy można zabezpieczyć się jakoś na wypadek takiej przykrej niespodzianki w podróży? Sprawdź, jak działa polisa podróżna i ubezpieczenie bagażu.

Dział: Polecane

Internet światłowodowy to dla wielu osób wciąż pewna niewiadoma - czym różni się od standardowego w ostatnich latach połączenia za pomocą fal radiowych? Czy jest to opcja bezpieczna? Czy naprawdę warto z niej skorzystać? W wielkim skrócie: warto! Podejdź jednak do tego wyboru świadomie – poznaj najważniejsze właściwości tego typu łącza i samodzielnie zdecyduj. Internet światłowodowy w Zielonej Górze jest do Twojej dyspozycji!

Dział: Polecane

Wyprzedzał na przejściu dla pieszych i jechał za szybko. Kierowca Ferrari wpadł w ręce policji w Zielonej Górze. Nie przyjął mandatu.

Dział: Interwencje

Pożar w Cybince. Płonął lokal w budynku mieszkalnym. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Jedna osoba została poszkodowana.

Dział: Interwencje

Mandat za przekroczenie prędkości w wysokości 2500 złotych, 15 punktów karnych i utrata prawa jazdy. To kara dla kierowcy, który jechał 115 km/h przez Bytnicę.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u