poniedziałek, 02 październik 2023

Lubuskie samorządy otrzymają pieniądze z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Do województwa trafił ponad 85 milionów złotych. Jakie inwestycje będą realizowane?

Dział: Społeczne

Apteki w Zielonej Górze. Jaka apteka pełni dyżur w nocy, święta oraz weekendy? Publikujemy listę aptek dyżurujących w październiku 2023.

Dział: Społeczne

Śmiertelny wypadek na autostradzie A18. Trzy osoby zostały ranne po zderzeniu dwóch pojazdów. Niestety jedna z nich zmarła w szpitalu.

Dział: Interwencje

Oszuści nie odpuszczają. Teraz 150 tysięcy złotych stracił mieszkaniec Świebodzina, który chciał "szybko zarobić" na kryptowalutach. Został też z kredytami.

Dział: Interwencje

Samochód z nielegalnymi imigrantami zatrzymany przy granicy w Słubicach. Obywatel Ukrainy wiózł do Niemiec dwóch obywateli Afganistanu. Wszystkich zatrzymano.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u