sobota, 21 październik 2023

Utrudnienia dla kierowców podróżujących trasą S3 w Lubuskiem. Na najbliższe miesiące zamknięto MOP Racula Zachód, a to oznacza, że nie zatankujemy paliwa.

Dział: Społeczne

Ruszył sezon grzewczy, więc strażacy wyjeżdżają do pożarów sadzy w kominach. Dlaczego? Bo nie czyścimy kominów i palimy śmieciami lub węglem niskiej jakości.

Dział: Interwencje

Wypadek w Zielonej Górze. Kierująca osobówką potrąciła rowerzystę. Policja szuka teraz kobiety oraz świadków zdarzenia.

Dział: Interwencje

Dla wielu osób jesień jest najgorszym okresem w całym roku. Krótkie dni, deszcz, chłód i wiatr sprawiają, że wpadają oni w melancholijny nastrój. Tym bardziej dobija ich zmiana czasu, która zbliża się wielkimi krokami. Kiedy jest zmiana czasu z letniego na zimowy?

Dział: Społeczne

Mandat za przekroczenie prędkości w wysokości 3000 złotych, 13 punktów karnych i utrata prawa jazdy. To kara dla 37-latka, który jechał Audi 106 km/h.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u