wtorek, 03 październik 2023

Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy za przekroczenie prędkości w Zielonej Górze. Wpadł też kierowca bez uprawnień i jeden, który był poszukiwany.

Dział: Interwencje

Pogoda Lubuskie. Silny wiatr daje się we znaki w Lubuskiem. Strażacy mają pełne ręce roboty. Identycznie energetycy, bo w niektórych miejscach nie ma prądu.

Dział: Interwencje

Każdy właściciel samochodu może przyznać, że koszty jego utrzymania nie należą do najtańszych. Nie chodzi tutaj jedynie o koszty związane z eksploatacją, ale także tankowaniem paliwa, naprawą oraz wymianami. Konieczny jest też zakup taki jak ubezpieczenie OC na samochód. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej.

Dział: Polecane

Pożar w Długoszynie koło Sulęcina. Po wybuchu gazu płonęło mieszkanie w bloku. Lokatorzy ratując się przed ogniem wyskoczyli przez okno.

Dział: Interwencje

O upadłościach firm mówi się coraz częściej. Wiele przedsiębiorstw decyduje się na ogłoszenie bankructwa, gdy nie jest już w stanie regulować swoich zobowiązań finansowych i gdy staje się niewypłacalna. Istnieje jednak również odrębne pojęcie tzw. upadłość konsumencka, z której mogą skorzystać osoby fizyczne, które nie są w stanie spłacać swojego zadłużenia. Jak wygląda taki proces i jaka jest w nim rola kancelarii prawnej? Zapraszamy do lektury!

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u