poniedziałek, 30 październik 2023

Punkty karne to nie tylko narzędzie służące do karania kierowców za naruszenia przepisów ruchu drogowego, ale przede wszystkim mechanizm mający na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Wprowadzenie limitu w punktach karnych w przypadku kierowców ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach.

Dział: Polecane

W drogeriach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, dostępny jest ogromny wybór kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych do twarzy. Jakie warto wybrać? Co tak naprawdę należy robić, aby mieć piękną, zdrową cerę? Istnieje kilka ciekawych sposobów czy metod, które warto dodać do codziennej pielęgnacji.

Dział: Polecane

Halloween w Polsce cały czas zyskuje na popularności. Dorośli i dzieci doskonale się bawią, przygotowując wymyśle dekoracje, a przede wszystkim przebrania. Dziś przychodzimy do Was z kilkoma inspiracjami na kostiumy dla najmłodszych.

Kontaktuje się w imieniu zatroskanych mieszkańców osiedla Czarkowo. To zdanie rozpoczyna list, który otrzymaliśmy kilka dni temu. Zaniepokojeni są oni o los drzew, które rosną w lesie przy ulicy Willowej. Zauważyli, że niektóre z nich mają na sobie białe znaki. Co to oznacza? Czy to zapowiedź wycinki? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Dział: Społeczne

Wypadek na S3 na odcinku Świebodzin - Sulechów. Zderzyły się trzy osobówki i ciężarówka. Droga w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u