wtorek, 31 październik 2023

Transgraniczny pościg na autostradzie A2. Funkcjonariusze ścigali Porsche skradzione w Niemczech. Kierowca zjechał do Rzepina, gdzie porzucił auto.

Dział: Interwencje

Wszystkich Świętych 2023. MZK Gorzów Wielkopolski jak co roku uruchamia specjalne linie autobusowe na cmentarz. Zobacz, jak będą kursować autobusy.

Dział: Społeczne

Cmentarz Gorzów Wielkopolski. Jak wygląda organizacja ruchu przy nekropolii na Wszystkich Świętych 2023? Publikujemy wszystkie najważniejsze informacje.

Dział: Społeczne

Wszystkich Świętych 2023. Publikujemy informacje o nabożeństwach, które odbędą się 1 listopada 2023 na cmentarzach diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

Dział: Społeczne

Pościg w Gubinie. Ścigano Ukraińca przewożącego nielegalnych migrantów. Padły strzały. "Kurier" groził nożem funkcjonariuszom, a imigranci uciekli.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u