środa, 04 październik 2023

Podczas kontroli drogowej na autostradzie A2 obywatel Ukrainy okazał podrobione prawo jazdy, które kupił za 1300 euro. Fałszywe prawko miał też jego pasażer.

Dział: Interwencje

Włamywał się do samochodów i garaży, a następnie zabierał wszystko, co mógł. 40-letni złodziej recydywista wpadł w ręce policji. Grozi mu 15 lat więzienia.

Dział: Interwencje

Zapalenie oskrzeli to prawdziwa zmora jesieni, a w szczególności rodziców dzieci żłobkowych i przedszkolnych. Najczęściej choroba ma podłoże wirusowe. Jak można z nią walczyć? Przedstawiamy sprawdzone sposoby.

Parking przy Palmiarni w Zielonej Górze jest obecnie bezpłatny. Wkrótce za zostawienie auta trzeba będzie już jednak zapłacić. Zobacz, jakie będą opłaty.

Dział: Społeczne

Corocznie, 4 października, obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Święto to przypada na wspomnienie świętego Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. Zostało ono ustanowione w 1931 r. na konwencji ekologicznej we Florencji, a jego głównym celem jest zwrócenie uwagi na problemy zagrożonych gatunków zwierząt i zachęcenie do wspierania ich ochrony.

Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u