sobota, 07 październik 2023

Nowy samochód gaśniczy zasilił Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Sulechowie i jeździ już do akcji. To wóz z funkcją piany sprężonej. Kosztował ponad 1,5 miliona.

Dział: Społeczne

11 tysięcy mandatu otrzymał obywatel Turcji zatrzymany na krajowej "92" koło Świebodzina. Kierując ciągnikiem siodłowym, przewoził jako ładunek ciężarówkę.

Dział: Interwencje

Mówią, że przyszłość należy do tych, którzy ją zaplanują. Ale co, jeżeli przyszłość jest teraz, a my stajemy na rozdrożu decyzji, które zaważą na losach całego kraju? Oto dlaczego w ramach naszego radia, prezentujemy audycję, którą naprawdę warto posłuchać przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi 15 października. Gościem specjalnym audycji był senator Wadim Tyszkiewicz, człowiek słynący z wnikliwych analiz i bezkompromisowego spojrzenia na politykę.

Dział: Polityka

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u