piątek, 10 listopad 2023

Zielona Góra. Po zmianach na skrzyżowaniu w centrum miasta kierowcy dalej jeżdżą "na pamięć". Policja wystawia mandaty, są też pouczenia.

Dział: Interwencje

Wodociągi Zielona Góra informują, że w nocy z 15 na 16 listopada część miasta zostanie bez wody. Powodem są "pilne prace remontowe".

Dział: Społeczne

Święto Niepodległości Zielona Góra. Tradycyjnie 11 listopada o godzinie 11:11 ruszy rajd rowerowy pod hasłem "Rowerowa Niepodległa".

Dział: Społeczne

Marsz Niepodległości w Zielonej Górze wystartuje jutro, 11 listopada, spod ratusza. - To marsz ludzi dobrej woli, marsz radosny - mówią organizatorzy.

Dział: Społeczne

Zaginął Tadeusz Fostacz. 44-letni mężczyzna wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła już jego poszukiwania.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u