sobota, 11 listopad 2023

Kierowców czekają spore utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 295 (Nowogród Bobrzański - Żagań). Droga w Miodnicy będzie zablokowana przez trzy dni.

Dział: Społeczne

Pożar koło Sulechowa. W domu zapaliła się sadza w kominie. Ogień rozprzestrzenił się też na jedno z pomieszczeń. Jedna osoba została poszkodowana.

Dział: Interwencje

Żyły to bardzo ważne elementy w naszym ciele. Jednak nie są bezawaryjne. Żylaki potrafią niesamowicie dać się we znaki. Obolałe i spuchnięte stopy oraz nogi, uczucie ciężkości, widoczne zgrubienia oraz wyraźnie zarysowane żyły są dokuczliwe głównie latem, jednak i w chłodniejszych porach roku mogą się ukazać. Na czym polega leczenie chorób żył? Kto się tym zajmuje? Sprawdź, co warto wiedzieć w tym temacie!

Dział: Polecane

To mali przyjaciele ogrodników. Są tak urocze, że coraz więcej osób decyduje się na to, żeby trzymać je we własnym domu! Jeże na pewno są bardzo pożyteczne, dlatego warto o nie odpowiednio zadbać, w szczególności, kiedy za oknem robi się coraz zimniej. Jak pomóc dzikim jeżom?

Dział: Społeczne

W jednym z archiwalnych wydań audycji Radia Wolna PL z cyklu "My, Polacy", podjęliśmy próbę zgłębienia zagadki naszego kalendarza świąt państwowych. Zwróciliśmy uwagę na nieobecność daty, która by upamiętniała zwycięstwo nad komunizmem, daty która mogłaby świętować triumf demokracji i wolności.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u