poniedziałek, 13 listopad 2023

Zadzwonił do niej fałszywy policjant. Seniorka straciła fortunę i sztabkę złota. Zrobiła to, aby "ratować" córkę przed więzieniem.

Dział: Interwencje

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze zaprasza na akcję oddawania krwi. Przed budynkiem stanie krwiobus, w którym odbędzie się zbiórka.

Dział: Społeczne

Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany na drodze krajowej nr 31 koło Kostrzyna nad Odrą. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

Dział: Interwencje

Włamywał się do domów i mieszkań na terenie województwa lubuskiego i dolnośląskiego. 36-latek został zatrzymany. - Kradł wszystko - informuje policja.

Dział: Interwencje

Od dziś, 13 listopada, droga w Miodnicy będzie zablokowana na kilka dni. To wieś na drodze wojewódzkiej nr 295 (Nowogród Bobrzański - Żagań).

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u