środa, 15 listopad 2023

Kąpielisko w Ochli wciąż jest w budowie, ale prace są na końcowym etapie. Tymczasem poznaliśmy nazwę obiektu, którą wybrali mieszkańcy. Zobacz, jak głosowano.

Dział: Społeczne

Zima w Europie to czas pełen magicznego uroku, zapraszający do odkrywania zarówno zimowych krajobrazów, jak i ciepłych, przytulnych miejsc. Od śnieżnych szczytów Alp po tętniące życiem świąteczne bazary w historycznych miastach, Europa oferuje niezliczone możliwości na niezapomniany odpoczynek w zimowej aurze. W tym przewodniku przedstawiamy najlepsze miejsca na zimowy wypoczynek w Europie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od górskich przygód po relaks w cieplejszych rejonach kontynentu. Odkryj z nami idealne destynacje, aby doświadczyć nie tylko zimowej magii, ale także unikatowej kultury i gościnności, które sprawią, że Twój wyjazd stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Dział: Polecane

Niedawno wyszedł z więzienia i znów będzie oglądał świat zza krat. 30-latek z Gorzowa odpowie za liczne kradzieże z włamaniem. Wszedł m.in. do lombardu.

Dział: Interwencje

Pożar koło Gubina. We wsi Budoradz płonął budynek mieszkalny. Z ogniem walczyło dziewięć zastępów straży pożarnej. Niestety jedna osoba zginęła.

Dział: Interwencje

WOŚP 2024 Zielona Góra. W trakcie 32. finału na ulicach miasta pojawi się maksymalnie 325 wolontariuszy. Sztab ruszył właśnie z naborem osób.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u