piątek, 03 listopad 2023

Kilka tygodni temu w Świdniku doszło do wydarzenia, które wstrząsnęło opinia publiczną. Grupa aktywistów ekologicznych z międzynarodowego ruchu Extinction Rebellion padła ofiarą brutalnego potraktowania podczas pokojowego protestu, który miał miejsce w trakcie przemówienia na wiecu wyborczym Mateusza Morawieckiego. Przemoc spotkała ich, gdy starali się zwrócić uwagę na palące problemy klimatyczne.

Dział: Społeczne

Kontrola drogowa w Zielonej Górze. Kierowca Chevroleta ratował dowód rejestracyjny i odklejał folię przyciemniającą szyby. Wpadł, bo spadła mu przednia tablica.

Dział: Interwencje

Zdjął przednią tablicę rejestracyjną i wyjechał na ulice Zielonej Góry. Kierowca tłumaczył, że tak jest "ładniej". Dowodu nie stracił, ale zapłacił mandat.

Dział: Interwencje

Groźna sytuacja na niestrzeżonym przejeździe kolejowym koło Świebodzina. Pociąg towarowy uderzył w samochód osobowy.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u