niedziela, 05 listopad 2023

Wypadek na A2. Kontrole na granicy spowodowały korek, w którym zderzyły się trzy samochody. Droga w kierunku Świecka jest zablokowana.

Dział: Interwencje

Kontrole na granicy powodują, że tworzą się olbrzymie korki. Jak wygląda sytuacja na granicy polsko-niemieckiej? Policja wydała specjalny komunikat.

Dział: Interwencje

Nie żyje Henryk Korczak, właściciel budki z lodami przy dworcu PKP w Zielonej Górze. Miał 76 lat. "Odszedł człowiek legenda" - piszą internauci.

Dział: Społeczne

Podczas kontroli drogowej okazał podrobione prawo jazdy, które kupił za 500 euro. Obywatel Rumunii dostał sporą karę. Stanie też przed sądem.

Dział: Interwencje

Kierująca Volkswagenem w kilka sekund nazbierała 22 punkty karne w Zielonej Górze. To między innymi za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u