środa, 08 listopad 2023

Pożar koło Zielonej Góry. Płonęła piwnica w domu w miejscowości Milsko. Do akcji wysłano cztery zastępy straży pożarnej.

Dział: Interwencje

Samochód uderzył w drzewo na drodze krajowej nr 27 koło Świdnicy pod Zieloną Górą. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Dział: Interwencje

Jesień i zima to pory roku szczególnie trudne dla osób bezdomnych, które często nie mają odpowiedniej odzieży, aby chronić się przed zimnem i wilgocią. Po pomoc udają się do Noclegowni. Ta w Zielonej Górze wspólnie ze Stowarzyszeniem Moto ZG apeluje o pomoc w zbieraniu ubrań.

Dział: Społeczne

Straciła 70 tysięcy złotych, bo uwierzyła fałszywej policjantce, że jej córka spowodowała śmiertelny wypadek. Aby ją "ratować" przekazała kasę oszustom.

Dział: Interwencje

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich w Lubuskiem. Samorządy dostaną ponad 29 milionów złotych na remonty i budowy dróg. Sprawdź, jakie inwestycje będą realizowane.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u